Крім цього, даний пояс допомагає плодові зайняти правильну позицію в матці та не допускає його опускання раніше, ніж це необхідно. Багато жінок носять бандажі, щоб на шкірі не з’явилися розтяжки, які досить часто руйнують красу після пологів. Також існують бандажі, що носять після пологів. Вони допомагають швидше вернутися до форми та знову красуватися фігурою.
Особливості бандажа для вагітних
Вибираючи такий пояс, дуже важливо звертати увагу не лише на його зручність, а ще і на конструкцію. Якщо бандаж буде сконструйований раціонально та правильно, то він допоможе вагітній зняти надзвичайне навантаження з хребта, а також забути про біль в спині.
Бандаж рекомендують носити тим жінкам, які навіть під час вагітності не забувають про активний спосіб життя, а також намагаються проводити більшість часу в вертикальному положенні. Якщо ви вирішили працювати під час вагітності, то купити бандаж вам просто необхідно. Він є обов’язковим для тих жінок, у яких надто слабкі м’язи в передній черевній стінці чи в тазовому дні. Якщо ви часто відчуваєте біль у попереку, а також помітили в себе появу перших розтяжок, такий пояс вам допоможе позбутися проблем. Його рекомендовано вагітним з остеохондрозом, під час другої чи багатоплідної вагітності, при значному збільшені матки чи при загрозі на переривання.
Акушери-гінекологи не бачать ніяких протипоказань для носіння допологового бандажу, хоча деякі жінки вважають, що він не несе ніяких переваг. Кожна жінка сама приймає рішення — носити чи не носити подібний пояс. Хоча в деяких випадках його назначають лікарі.
Найчастіше їх починають носити з 4 місяця, адже саме в цей період жіночий живіт збільшується найбільш активно. Тому ризик появи розтяжок стає досить великим. Носити його можна всі місяці вагітності. Але при цьому слід пам’ятати, що бандаж потрібно інколи знімати. Щодня кожні 3-4 години знімайте його та робіть невеликі перерви.